- NASZA OFERTA -

Posiadamy wiele możliwości, które pozwalają nam na dopasowanie się do Państwa preferencji. W naszej ofercie proponujemy wydruk cyfrowy lub offsetowy. Dysponujemy szeroką gamą ozdobnych, metalizowanych i fakturowanych papierów. Nowością, którą proponujemy, jest możliwość wycięcia firmowego logo i wzorów w papierze, co pozwoli nadać indywidualnego charakteru zamówionym przez Państwa kartkom. Nasza szeroka oferta jest odpowiedzią na aktualne trendy i zapotrzebowanie, jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom, stąd możliwość przygotowania i wysłania próbek zamówionych przez Państwa kartek świątecznych dla firm.

Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta sprosta Państwa oczekiwaniom, a adresaci wysłanych przez Państwa świątecznych kartek docenią ten pełen profesjonalizmu i serdeczności gest.

- KARTKI ŚWIĄTECZNE A6 -

Przedstawiamy ręcznie wykonane kartki świąteczne. Nasza oferta jest skierowana do firm, które cenią sobie niepowtarzalność i wyjątkowe wzornictwo oraz do klientów indywidualnych!

 

Podana cena jest ceną za jedną kartkę łącznie z nadrukiem logo firmy zewnątrz i wewnątrz kartki w kolorze lub czarno białe i jednym rodzajem tekstu oraz kopertą.

 

Opis:
- kremowy papier fakturowany/płótnowany 250g
- wstążka 6mm
- otwierana do góry
- wymiar po złożeniu 148mm x 105mm

- koperta C6 biała

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLORU WSTĄŻKI.

 

Po zakupie proszę wysłać maila z informacją:
1) logo firmy w jpg, cdr lub pdf.
2) tekst Państwa autorstwa lub z naszych zbiorów, które są na naszym sklepie internetowym www.zakupynaokazje.pl

 

Dopiero jak otrzymam od Państwa wszystkie informacje wysyłam opracowanie do korekty, a po akceptacji drukujemy.

 

Wysyłka paczki z kartkami najdalej na 5 dzień roboczy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie i po akceptacji projektu.

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

www.zakupynaokazje.pl

 

WIĘCEJ WZORÓW KARTEK ŚWIĄTECZNYCH DLA FIRM
NA NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM
www.zakupynaokazje.pl

MASZ PYTANIA?
Wyślij zapytanie na adres e-mail: zamowienia@zakupynaokazje.pl
lub zadzwoń 793 076 555